Dvije osobe su povrijeđene u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se u poslijepodnevnim satima dogodila u mjestu Dobošnica kod Lukavca, potvrđeno je za Klix.ba iz kantonalne policije.
Iz Uprave policije Ministarstva unutaršnjih poslova Tuzlanskog kantona za Klix.ba su kazali da se saobraćajna nesreća dogodila u 15 sati i 50 minuta, istaknuvši da su učestvovala dva automobila i to Renault Laguna i Fiat Stilo.
“Tom prilikom povrijeđene su dvije osobe, a riječ je o vozačima automobila. Oni su prevezeni u Univerzitetski klinički centar u Tuzli, a povratne informacije o stepenu povreda još uvijek nismo dobili”, naveli su iz Uprave policije MUP-a TK.
Do okončanja uviđaja koji su obavili službenici Policijske stanice Lukavac, saobraćaj je bio u potpunosti obustavljen na dionici puta koja prolazi kroz Dobošnicu, nakon čega je uslijedila njegova normalizacija.
Thank you, your article surprised me, there is such an excellent point of view. Thank you for sharing, I learned a lot.