Kenan Kamenjaš doveo Spars do pobjede nad Sutjeskom

KK Spars odigrao je utakmicu 12. kola ABA 2 lige. Savladali su Sutjesku rezultatom 72:61, a pobjedu im je osigurao Kenan Kamenjaš.

Ekipa Sparsa bila je lošija u prvoj četvrtini te su gubili s 3 poena razlike. U drugoj polovini Spars je poptuno porazio suparničku ekipu, dobivši ih sa 22:8 rezultatom. Poluvrijeme je završeno s čak 11 poena razlike.

Košarkaši Sparsa u tekućim minutama utakmice samo su povećavali svoju prednost, te su utakmicu završili rezultatom 71:62. Kenan Kamenjaš je ekipu doveo pravo u pobjedu postigavši 23 poena, dok je odmah iza njega bio Orelik Gediminas sa 14 poena.

Iz ekipe košarkaškog kluba Sutjeska izdvojili su se Ismet Sejfić sa 17 poena, te Brzoja, Spasojević i Milošević svaki sa po 11 poena.