Super G: Brignone je došla do prve pobjede u sezoni!

Skijanje

Prvu pobjedu u sezoni ostvarila je Federica Brignone i to s vremenom 57.81, dok je na drugom mjestu završila, također Italijanka, Elena Curtoni koja je za sunarodnicom zakasnila 11 stotinki.

Amerikanka Mikaela Shiffrin također je osvojila svoje mjesto na podijumu. Shiffrin je završila treća s minusom od 43 stotinke.

Četvrto mjesto osvojila je Novozelanđanka Alice Robinson, a odličan dan talijanskih skijašica upotpunile su šesta Goggia, osma Bassino i deveta Francesca Marsaglija.
Amerikanka Shiffrin je vodeća u Svjetskom kupu s 525 bodova. Na drugom mjestu je Goggia koja ima 435, dok je treća Petra Vlhova s 340.

Federica B.
Elena C.
Mikaela S.
St. Moritz

Današnju utrku obilježio nešto teži pad švicarske skijašice Lare Gut-Behrami. Ona je pri velikoj brzini izletjela sa staze i zabila se u zaštitnu ogradu.

Pratite nas na Facebook kter.ba - Super G: Brignone je došla do prve pobjede u sezoni!