LA Clippers vode do pobjede nad Utah-om u 3. igri

Kawhi Leonard i Paul George vode LA Clippers do pobjede nad Utah-om u 3. igri

Los Angeles Clippers odazvali su se pozivu u subotu navečer u 3. utakmici svoje najbolje od sedam serija s Utah Jazzom. Paul George i Kawhi Leonard su se pobrinuli da Los Angeles bude u prednosti protiv prvoplasiranih u zapadnoj konferenciji došavši do pobjede 132-106.

Clippers su bili ti koji su završili posao s nešto više od šest minuta u četvrtoj četvrtini. George i Leonard kombinirali su po 65 poena, 15 skokova i 10 asistencija u pobjedi. Clippersi su također dobili velike doprinose od Reggieja Jacksona i Nic Batuma jer su svaki pobjedu završili sa 17 koševa.

S druge strane, Donovan Mitchell još je jednom bio fantastičan za Jazz jer je postigao 30 poena za vodstvo Utaha. Nažalost, činilo se da je uganuo gležanj sredinom četvrte četvrtine i na kraju se nije vratio u igru, unatoč činjenici da je ostao na klupi.

S pobjedom, Clippersi imat će priliku poravnati stvari u ponedjeljak navečer kada se ove dvije ekipe ponovno sretnu u četvrtoj igri.